Aktuality

ZMĚNA TRÉNINKŮ Z DŮVODU LETNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ ATLETICKÉ ŠKOLIČKY

V pátek 21.6. a v pondělí 24.6. 2024 tréninky nebudou probíhat z důvodu letního soustředění atletické školičky. Kdo by si chtěl trénink vynahradit, můžete přijít na jakýkoliv jiný trénink různých skupin, dle rozpisu tréninků v sekci "INFORMACE" můžete kombninovat tréninky jak v Jílovém tak i v  Děčíně. Děkuji za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA SNĚŽNÍKU

Atletická školička:  21.6. - 24.6. 2024 (Máme poslední 3 volná místa, kdo by si chtěl vzít s přihlášených dětí sebou kamaráda nebo kamarádku tak mi to prosím Vás co nejdříve nahlaste  )

Nástup: v pátek mezi 15:00 - 18:00

Kde: Sněžník Penzion U Lesa

Ukončení: v pondělí po obědě cca ve 12:00

Bližší informace: seznam oblečení a další instrukce najdete v sekci" SOUSTŘEDĚNÍ"

Seznam přihlášených dětí:

(1. Řehánková V., 2. Hanousek B., 3. Jeřábková A., 4. Kindl J., 5. Mitrová L., 6. Conk J., 7. Honzíková A., 8. Sivčenko J., 9. Šembera F., 10. Kolocová Š., 11. Kolocová A., 12. Rambousek J., 13. Táborský... , 14. Táborská L., 15. Laczová Agátka. )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA SNĚŽNÍKU

Atletická přípravka a žactvo:  8.7. - 14.7. 2024   ( Máme plný stav! - můžete se hlásit už jen jako náhradníci )

Bližší informace:  budou podány cca 14 dní před nástupem

Seznam přihlášených dětí :

(1. Pomichálek O., 2. Ježek M., 3. Koštíř V., 4. Zavoralová T., 5. Koštíř J., 6. Koštířová E., 7. Engelhart O., 8. Krejčí S., 9. Danitová S., 10. Johnová D., 11. Laura (O.E.), 12. Jeřábková T., 13. Tichý L., 14.Gros J., 15. Konečná M., 16. Dubišárová D., 17. Dubišár J., 18. Kršíková A., 19. Fišerová M. (A. K. ), 20. Kozlovskiy A., 21. Urbanová P.,  22. König D, 23. König D., 24. Kislingerová A., 25. Chvapilová K., 26. Cafourek M., 27. Havránková N., 28. Grajcar M., 29. Grajcar N., 30. Grajcarová N., 31. Konrádová J., 32. Michálek M., 33. Michálková K., 34. Pipota Š., 35. Pipota A., 36. Konrádová A., 37. Sanktus M., 38. Černohorský O., 39. Grubrová M., 40. Šusta D., 41. John D.,  + 42. Yvetka, 43. Lída

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 BOBO BĚH - DĚČÍN 22.6. 2024

Přihlášky a propozice zde:  https://www.raceteam.cz/udalosti/22-06-2024-bobo-beh

Jako klub uveďte: SK Atletika pro děti

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ - ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

Týká se všech členů i těch nejmenších, odevzdat mi jí můžete na tréninku a je platná 1 rok

https://547273df-6b85-41e1-b500-fae244264407.filesusr.com/ugd/90819f_45568bc3e1514448beb38207a41d9186.pdf

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Top